دارالترجمه رسمی ایلام

مهاجر ترنسلیت مرکز ی ترجمه در ایران
نوشته شده توسط: مهاجر ترنسلیت
11 نوامبر 2020
90

دارالترجمه رسمی ایلام با هدف بهبود و توسعه هرچه بیشتر شهر ایلام و یا استان ایلام آماده ارائه انواع خدمات ترجمه بصورت حضوری و آنلاین به همشهریانی که نیاز به ترجمه های رسمی و غیر رسمی دارند شده است.

اطلاعات تماس و ثبت ترجمه در ایلام

مشاوران ما در واتساپ : ۰۹۰۲۸۴۸۸۸۰۰

شماره تماس : ۰۸۳۳۷۲۱۱۰۰۰

دارالترجمه مهاجر ترنسلیت

دارلترجمه رسمی مهاجر با مدیریت دکتر سعید مرادی، دانش آموخته ی مترجمی زبان انگلیسی بعنوان بهترین و حرفه ای ترین دفتر دارالترجمه رسمی ایلام، با بهره گیری از مترجمان حرفه ای و کار آزموده، رسالت خود را در انجام ترجمه های رسمی بخوبی به انجام رسانده است. ما فعالیت خود را با کادری مجرب و حرفه ای از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده ایم و تا به امروز توانسته ایم عملکرد موفقیت آمیز و بسیار خوبی از خود بر جای بگذاریم. اولویت کاری ما، کیفیت ترجمه ها و رضایت مشتریان است که تا به امروز توانسته ایم در این زمینه بسیار موفق عمل کنیم. دفتر ترجمه مهاجر، علاوه بر انجام خدمات ترجمه رسمی در زمینه خدمات ترجمه غیر رسمی و تولید محتوای وب سایت نیز فعالیت دارد.

شهر ایلام

شهر ایلام با مساحت ۶۷/۲۱۲۸۰۴ هکتار شامل ۶۲/۱۰ درصد مساحت استان بین ۳۳ درجه و ۲۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه تا ۳۳ درجه و ۵۱ دقیقه و ۴۸ ثانیه عرض شمالی و ۴۵ درجه و ۴۱ دقیقه و ۰۷ ثانیه تا ۴۶ درجه و ۵۱ دقیقه و ۱۹ ثانیه طول شرقی در شمال غربی استان قرار گرفته و با شهرستان‌های ایوان، سیروان، چرداول، دره شهر، مهران و کشور عراق همسایه است.

از شمال به کوه‌های شنه‌چیر، از شرق به کوه‌های شلم و از غرب به کوه قلاقیران و نهایتاً رشته کوه کبیرکوه در جنوب منتهی می‌شود.