ترجمه رسمی ریزنمرات دانشگاهی در کرمانشاه

دارالترجمه رسمی در کرمانشاه
ترجمه رسمی ریزنمرات دانشگاهی در کرمانشاه
نوشته شده توسط: مهاجر ترنسلیت
26 آبان 1400
495

ترجمه رسمی ریزنمرات دانشگاهی در کرمانشاه

ترجمه ریز نمرات به انگلیسی

ارائه ترجمه ریز نمرات برای دریافت پذیرش در دانشگاه های خارج کشور همراه با دانشنامه ضروری می باشد. دارالترجمه رسمی ترنسلیت ، با همکاری مترجمان با سابقه قوه قضاییه ترجمه ریز نمرات به انگلیسی و دیگر زبان های پرکاربرد اعم از آلمانی، فرانسوی، عربی و ترکی استانبولی با کیفیت مورد قبول به انجام می رساند. رسمی ترنسلیت با ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین و همچنین پیک رایگان در تهران، فرآیند انجام ترجمه را کوتاه و ساده تر کرده است. برای ثبت سفارش ترجمه ریزنمرات و بهره مندی از خدمات ویژه ما، با استفاده از لینک زیر در سایت ثبت نام و سفارشتان را ثبت کنید.

پیش نیازهای ترجمه  رسمی ریزنمرات

گاهی اوقات ترجمه غیر رسمی مدرک کافی می باشد، مانند زمانی که یکی از اساتید خارجی از شما ریزنمرات تان را مطالبه کرده است، در این مرحله ترجمه و ارایه ریزنمرات از طریق پست الکترونیک کار شما را پیش خواهد برد. اما برای ارائه آن به سفارت و یا دانشگاه جهت دریافت پذیرش، بر روی ریزنمرات خود مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه را باید داشته باشید که تنها برای ترجمه رسمی مدرک شما صادر می شود. اما برای ترجمه ریزنمرات به صورت رسمی، بسته به صادر کننده آن مراحلی را برای تایید جهت ترجمه باید طی کنید.

مراحل تایید ریزنمرات برای ترجمه رسمی

در کشور سه سازمان اصلی، صادر کننده مدارک تحصیلی دانشگاه ها می باشند که شامل وزارت علوم، وزارت بهداشت و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد. ریزنمرات صادره از هر کدام برای ترجمه مراحل متفاوتی دارد.

وزارت علوم

کلیه دانشگاه های زیر نظر وزارت علوم از طریق سامانه سجاد خدمات تایید مدارک تحصیلی را دریافت خواهند کرد . بنابراین دیگر همانند گذشته نیازمند مراجعه حضوری نخواهید بود. تنها تائیدیه که شما نیازمند آن هستید، کدی موسوم به کد صحت است که برای آغاز ترجمه رسمی کفایت می کند.

برای اطلاعات بیشتر از مطلب تایید مدارک وزارت علوم دیدن فرمایید.

دانشگاه آزاد

کلیه دانشگاه های آزاد اسلامی به صورت متمرکز از طریق سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اقدام به صدور تاییدیه فارغ التحصیلی و  ریز نمرات خواهند کرد. اما پیش از مراجعه حضوری به سازمان نیازمند اخذ مدرک تحصیلی ممهور شده به مهر برجسته دانشگاه محل تحصیل و هولوگرام مندرج بر روی این برگه هستید، تا سازمان مرکزی تاییدیه مذکور را برای شما صادر نماید. این تاییدیه مورد قبول کلیه دارالترجمه های رسمی کشور همچون رسمی ترنسلیت خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر از مطلب تایید مدارک دانشگاه آزاد دیدن فرمایید.

وزارت بهداشت

تایید مدارک زیر نظر وزارت بهداشت تنها یک مرحله بیشتر از مراحل قبلی دارد، چرا که کلیه مدارک زیر نظر بهداشت نیازمند مهر مخصوص این وزارت خانه است. این مهر حکم تایید مدرک تحصیلی و یا هر مدرک مرتبط دیگری را دارد. مهری که با عبارت “ترجمه این مدرک بلامانع می باشد” نزد دارالترجمه‌ها معتبر شناخته می شود.

برای اطلاعات بیشتر از مطلب تایید مدارک وزارت بهداشت دیدن فرمایید.

زمان انجام فرآیند ترجمه ریزنمرات در رسمی ترنسلیت

مدت انجام ترجمه، کاملا بسته به زبان ترجمه دارد. ترجمه ریزنمرات به انگلیسی تقریبا ۳ روز به طول می انجامد در صورتی که ترجمه ریزنمرات به آلمانی می تواند تا ۲ هفته و یا بیشتر زمان ببرد. برای اطلاع دقیق از زمان انجام ترجمه، با استفاده شماره های زیر با همکاران ما در رسمی ترنسلیت تماس بگیرید.

ترجمه رسمی ریزنمرات دانشگاهی در کرمانشاه  در این اینجا به پایان رسید لطفا نظرات خود را برای ما ثبت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید به دارالترجمه رسمی کرمانشاه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط صفحه نخست