معرفی شهر سنت جان کانادا

دارالترجمه رسمی در کرمانشاه
معرفی شهر سنت جان کانادا
نوشته شده توسط: مهاجر ترنسلیت
01 مرداد 1401
43

معرفی شهر سنت جان کانادا را در این مقاله انجام می‌دهیم .سنت جان یک شهر بندری و قدیمی‌ترین شهر کانادا میباشد که موقعیت مکانی آن در ایالت نیوبرانزویک کانادا و در کنار اقیانوس آرام است.

آب و هوای سنت جان

از مهم‌ترین دغدغه‌ها برای اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند شرایط آب و هوایی سخت و سرد در کانادامیباشد که همین امر موجب نگرانی مهاجرین میشود. اما جالب است بدانید که سرما در تمام شهرها در کانادا طاقت‌فرسا نمیباشد. سنت جان یا سینت از شهرهایی ست که با داشتن آب‌وهوای استوایی محل مناسبی برای زندگی مهاجرین به حساب میاید. اگر تحمل سرمای زمستان در کانادا برای شما مشکل است زندگی در شهر سنت جان بهترین گزینه میشود.

اقتصاد سنت جان

با توجه به اینکه صنایع نفت و گاز در سنت جان بهطور نسبی متمرکز شده و احداث مراکز صنعتی مرتبط با استخراج و پالایش نفت در این منطقه، سنت جان را می‌توان به‌عنوان یکی از مراکز مهم اقتصادی در کانادا به حساب آورد. اقتصاد قوی و قرار گرقتن بخش مهمی از صنایع در این شهر و همچنین ساحلی بودن آن رشد اقتصادی زیادی را در سال‌های اخیر برای سنت جان با خود به همراه داشته است. همینطور لازم است بدانید که بندر سنت جان یکی از بزرگ‌ترین بنادر در کاناداست که نقش عمده‌ای در صادرات و واردات کالا به این کشور را به عهده دارد. باوجود چنین بندر وسیعی در سنت جان، تجارت در این شهر رونق زیادی پیداکرده.

مزایای زندگی در سنت جان معرفی شهر سنت جان کانادا

مهاجر ها برای زندگی در نیوبرانزویک کانادا و انتخاب شهر محل سکونت، معیارهای مختلفی را ملاک قرار می‌دهند. برای برگزیدن یک انتخاب درست لازم است که با ویژگیهای شهر موردنظر خود آشنا بشوند. اگر سنت جان را به‌عنوان بزرگ‌ترین شهر در ایالت انتخاب کرده اید باید اطلاعات لازم را در رابطه با مزایا و معایب زندگی در این شهر بدانید.

در سال‌های اخیر، نرخ رشد اقتصادی در سنت جان بالا بوده است و توانسته است در این زمینه رتبه دوم را در میان شهرهای کانادا را بدست آورد.

یکی دیگر از مزایای مهم زندگی در سنت جان، موقعیت اقتصادی بسیار خاص آن در صنعت نفت و گاز کانادا ست. ۵۰ درصد از نفت سبک کانادا درشهر سنت جان استخراج می‌شود. همینطور وجود میادین گاز در این منطقه تأثیر بسیاری در رشد اقتصادی آن داشته . وجود منابع طبیعی باارزش و پر اهمیت در سنت جان آن را از نظر موقعیت کسب‌وکار به یک شهر جذاب برای مهاجرین تبدیل کرده .

یکی دیگر از مزایای زندگی در سنت جان، رسمیت دو زبان فرانسه و انگلیسی در این شهر میباشد. بنابراین برای یافتن شغل و ثبت‌نام فرزند خود در مدارس با مشکل خاصی مواجه نخواهیر شد.

در اینجا مقاله معرفی شهر سنت جان کانادا به پایان رسید .نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید به دارالترجمه رسمی کرمانشاه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط صفحه نخست