معرفی شهر لاس وگاس در آمریکا

دارالترجمه رسمی در کرمانشاه
معرفی شهر لاس وگاس در آمریکا
نوشته شده توسط: مهاجر ترنسلیت
02 تیر 1401
21

معرفی شهر لاس وگاس در آمریکا را در این مقاله انجام می‌دهیم .شهر لاس وگاس Las Vegas بیستو هشتمین شهر مشهور در ایالات آمریکا است و مشهورترین شهر در ایالت نوادا به حساب میاید. وگاس یک شهر هیجان انگیز و تفریحی است. قسمت شهری لاس وگاس ۳۵۲km مساحت دارد و در تمام طول سال پذیرای گردشگران از سراسر دنیا میباشد. بر اساس آخرین سرشماری موجود ایالت نوادای آمریکا حدود ۳ میلیون نفر جمعیت دارد همچنین در سرشماری سال ۲۰۱۷ میلادی نشان داده شد که شهر وگاس ۶۴۱,۶۷۶ تَن جمعیت روبه افزایش را دارا میباشد.

معرفی شهر لاس وگاس در آمریکا

وگاس به تفریحات شبانه و شب های شلوغ و نورانی بسیار معروف است اما در حقیقت لاس وگاس بیشتر به مراکز خرید متنوع، هتل های لوکس، رستوران های بی شمار با غذاهای متنوع و سالن های رقص شناخته می شود. جمع این ویژگی ها باعث شده اند تا حالا لاس وگاس پربازدیدترین شهر در سراسر دنیا بشود . اگر شما اهل فیلم و موسیقیهای آمریکایی باشید، حتما می دانید که موزیک ویدئو ها و فیلمهای متعددی در لاس وگاس ساخته شده است و این شهر در میان آمریکایی ها نیز بسیار مشهور و محبوب است. گفته می شود که در ابتدای قرن۲۰ شهر لاس وگاس شناخته شده ترین شهر آمریکا در میان مردم کل دنیا بوده است . از سال ۱۹۶۰ میلادی بود که کم کم بر جمعیت شهر لاس وگاس افزوده شد و این روند همچنان نیز ادامه دارد، توجه داشته باشید که وگاس شهر بسیار گرانی میباشد و با سفر به آن متوجه خواهید شد که نمادگرایی در معماری این شهر نقش مهمی دارد به این معناست که از سازه های مشهور دنیا از جمله برج ایفل و برج خلیفه و… الگو برداری کرده اند که این شهر را به یک لوکیشن خوب برای عکاسان بدل کرده .

لاس وگاس دقیقا کجاست؟

از منظر موقعیت جغرافیایی، شهر لاس وگاس در جنوب غربی آمریکای شمالی قرار گرفته است ، درست در شرق ایالت کالیفرنیا. ایالت نوادا از شمال با ایالات اورگن Oregon و آیداهو Idaho و از شرق با یوتا Utah و از جنوب نیز با ایالت آریزونا هم مرز است . یکی از نکاتی که بهتر است قبل از سفر به لاس وگاس بدانید این است که این شهر مانند شهرهای بزرگ ایران دارای مناطق متعددی در اطراف خود می باشد که آنها هم مشهور هستند، چیزی شبیه به پردیس شهرهای ایران میباشد . نکته جالب این است که شهر مشهور لاس وگاس در بیابان موهاوی ساخته شد، بیابانی بی آب و علف در جنوب غربی ایالات متحده آمریکا.

تفریحات و اماکن معروف لاس وگاس

  • خیابان فرمونت لاس وگاس
  • هتل های لاس وگاس
  • رد راک کانیون لاس وگاس

در اینجا مقاله معرفی شهر لاس وگاس در آمریکا به پایان رسید .نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید به دارالترجمه رسمی کرمانشاه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط صفحه نخست