معرفی شهر میلواکی در آمریکا

دارالترجمه رسمی در کرمانشاه
معرفی شهر میلواکی در آمریکا
نوشته شده توسط: مهاجر ترنسلیت
26 خرداد 1401
30

معرفی شهر میلواکی در آمریکا را در این مقاله انجام می‌دهیم .میلواکی بزرگترین شهر ایالت ویسکانسین و۳۰ امین شهر پرجمعیت در ایالات متحده آمریکا میباشد.تیم میلواکی باکز از این شهر و دانشگاه ویسکانسین در شهر میلواکی واقع شده است.از آثار دیدنی این شهر می توان به موزه هنر میلواکی اشاره کرد.نخستین گروه اروپایی که از این منطقه رد شدند مبلغان مذهبی فرانسوی و بازرگانان خز بودنده اند. در سال ۱۸۱۸ کاشف فرانسوی تبار کانادایی سالومون ژونو در این منطقه سکونت را آغاز کرد و در سال ۱۸۴۶ شهر ژونو با دو شهر مجاور ادغام شده و به عنوان شهر میلواکی معرفی شد .

معرفی شهر میلواکی در آمریکا

ورود شمار زیادی مهاجر آلمانی و دیگران به افزایش جمعیت شهر در طول دهه ۱۸۴۰ و دهه های پس از آن رونق داد . مکان های تازه به این شهر عبارتند از گذرگاه کنار رودخانه ای میلواکی، مرکز دلتا، پارک میلر، موزه هنر، تئاتر، و اسکله ویسکانسین. افزون بر این آسمان خراشهای جدید و آپارتمانی تازه ای در محله ها و در نزدیکی دریاچه و رودخانه ساخته شده اند که از دیگر جذابیت ها محسوب میشوند . میلواکی به ساخت آبجو معروف شده است .واژه میلواکی احتمالاً تغییر شکل یافته واژه «اومینوواکینگ» است که در زبان سرخ پوست های محل به معنای «محل گرد هم آمدن [در کنار آب]» بوده.

جاذبه های گردشگری شهر میلواکی

یکی از شهرهای جذاب آمریکا، میلواکی است. در این شهر بزرگ و قدیمی جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارند که سفر به آن را بسیار جذاب می کنند.

موزه هنر میلواکی (Milwaukee Art Museum)

موزه هنر میلواکی (Milwaukee Art Museum) که به آن MAM نیز می گویند، از زیباترین موزه های هنری ایالات متحده آمریکا به حساب میاید . این موزه درسال ۲۰۱۱ افتتاح شد و مجموعه ای از آثار هنرمندان آمریکایی در زمینه های گوناگونی همچون نقاشی، طراحی، مجسمه سازی، طراحی داخلی و دکوراسیون را به نمایش بازدید کنندگان می گذارد. بدون شک موزه هنر ميلواکی از برجسته ترين آثار معماری سانتياگو کالاتراوا به حساب میاید و ترکيبی متنوع و پيچيده از معماری و سازه است. در اين بنا علاوه بر سقف های مواج و متحرک، پلی معلق و زيبا و نورپردازی های خلاقانه نیز وجود دارد که جذابیت آن را دو چندان کرده است .

عمارت پابست معرفی شهر میلواکی در آمریکا

عمارت پابست با سبک رنسانس فلميش در خیابان تاریخی گرند میلواکی در ایالت ویسکانسین آمریکا قرارگرفته است.این عمارت دارای ۷۳ اتاق، ۱۲ حمام و ۱۴ شومینه است ،که در سال ۱۸۹۲ توسط کاپیتان فردریک پابست ساخته شده. از ویژ گی های جذاب عمارت می توان به آثار هنری و نقاشی های زیبای آن اشاره کرد.

گنبد میچل پارک

به طور رسمی کنستانتره باغبانی میچل پارک نام دارد اما، بیشتر میلواکی ها به این جاذبه جالب گیاه شناسی به عنوان ساده “گنبد” اشاره می کنند. یک مکان محبوب و جذاب برای مراسم عروسی، حوادث، و توقف بزرگی برای خارج از شهراست ، گنبد یک محل سرگرم کننده و صلح آمیز برای صرف یک بعد از ظهر دل انگیز است. این مکان دارای سه گنبد با سه اقلیم متفاوت است: یکی آب و هوای بیابان، دیگری آب و هوای گرمسیری و سومین گنبد نمایشگاه گل.

در اینجا مقاله معرفی شهر میلواکی در آمریکا به پایان رسید .نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید به دارالترجمه رسمی کرمانشاه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط صفحه نخست